MAXFARBEX

SYSTEMY DOCIEPLEŃ, TYNKI ,FARBY , KLEJE

Dystrybuujemy produkty najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Systemy dociepleń dostarczane przez hurtownię Maxfarbex to rozwiązania na co dzień i na szeroką skalę wykorzystywane w budownictwie.

Zadbaj o komfort mieszkania

Zadaniem oferowanych w tej kategorii rozwiązań jest przygotowanie obiektu do zamieszkania lub użytkowania pod kątem jego termoizolacyjności, a także nadanie elewacji estetycznego wyglądu. Zastosowanie odpowiednich materiałów, pochodzących od sprawdzonych dostawców, pozwoli nie tylko na zapewnienie użytkownikom budynku komfortu na optymalnym poziomie, ale też na znaczne ograniczenie zużycia energii wykorzystywanej w celu ogrzewania lub chłodzenia obiektu.
Warto więc zainwestować w kompleksowe systemy dociepleń Akamit , Kabe , Termo Organika Ceresit, Thermotek .Greinplast .

GWF_7621

Duży wybór materiałów:

Regularnie uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania nowej generacji i dbamy o to, aby w Państwa ręce trafiały najlepsze materiały budowlane. W skład dystrybuowanych systemów dociepleń wchodzi wiele różnych wyrobów, w tym:

  • wełny mineralne,
  • styropiany oraz kleje do styropianu,
  • siatki elewacyjne,
  • grunty,
  • tynki (mineralne, akrylowe, silikatowe, silikonowe, żywiczne-dekoracyjne),
  • farby elewacyjne,
  • a także materiały renowacyjne i wiele innych.

Materiały od sprawdzonych producentów – inwestycja, która się opłaca.

Wybór rozwiązań systemowych w zakresie dociepleń niesie ze sobą wymierne korzyści. Wszystkie wchodzące w skład elementy są ze sobą kompatybilne i idealnie się uzupełniają. Co więcej, ich parametry techniczne są szczegółowo opisane, więc sięgając po markowe wyroby nie ma mowy o przypadkowości i problemach z dopasowaniem lub oszacowaniem właściwości.

Skontaktuj się z nami